czwartek, 18 czerwca 2015

Nowości wyd. Amber cz. 2

Przepraszam, że tak rozbijam te notki, ale coś sprzęt mi nawala i znosi mi obrazy i teksty tak jak tego nie chcę..trochę techniki i się gubię. :( Mam nadzieję, że mi wybaczycie.

3. "Czarne kłamstwa, czerwona krew" Kjell Eriksson

Tytuł oryginału: Svarta logner, rott blod (Black Lies, Red Blood)
Tłumaczenie: Ewa Chmielewska-Tomczak
Ilość stron: 368
Okładka:  miękka 
Opis: Ann Lindell prowadzi kolejne śledztwo, aby sprawiedliwości stało się zadość i żeby uspokoić swoje przerażone serce…
Komisarz Ann Lindell nie ma sobie równych w tropieniu sprawców zbrodni i w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. Jest młoda, ładna i lubi działać wbrew regułom.
Związała się z dziennikarzem Andersem Brantem i ma nadzieję, że w końcu ułoży sobie życie. Pewnego ranka Anders mówi że musi wyjechać na tydzień czy dwa. I znika.
Na przedmieściach Uppsali obok żwirowego nasypu ktoś roztrzaskał głowę bezdomnego. Przy zabitym policja znajduje tylko kartkę papieru z numerem telefonu. To numer Andersa. Odciski palców zebrane w barakowozie, w którym gnieździł się bezdomny potwierdzają, że się znali. 
 
4. "Zapomnij ze mną" tom 1 Lynn J. Jennifer L. Armentrout
 
Opis: Roxy pracuje w barze, choć ma duszę artystki. Zawsze marzyła, by tylko malować. I marzyła o Reesie, chłopaku z sąsiedztwa, w którym zakochała się w liceum. Rok temu spotkali się znowu i… Roxy nie chce pamiętać o tamtej nocy.
O tamtej nocy nie chce pamiętać też Reece. Ale szuka każdej okazji, by powrócić w życie Roxy. Może wreszcie będą mogli być szczęśliwi.
Jeśli ich przyszłości nie przekreśli przeszłość. Jeśli zdołają przezwyciężyć wstyd i poczucie winy, dawną tragedię i nową groźbę…
 
 Tytuł oryginału: Fall with Me
Tłumaczenie: Julia Wolin
Ilość stron: 240 


Okładka: miękka   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz