czwartek, 18 czerwca 2015

Nowości wyd. Amber :) cz. 1

Witajcie kochani :)

  Przydałoby się rzucić okiem na nowości. Patrzcie co udało mi się wygrzebać w wydawnictwie Amber. :3 A nóż się Wam któraś spodoba. ;)

1. "I tylko ciemność"  Becky Masterman 

 Tytuł oryginału: Fear the Darkness
 Tłumaczenie: Małgorzata Stefaniuk Stanisław Rek 
 Ilość stron: 368
 Okładka: miękka

Brigid Quinn za długo żyła w świecie okrucieństwa i zbrodni. Nie jest już agentką specjalną FBI, ale świat przemocy znowu wkracza w jej życie, które miało być dobre.
Samobójstwo, które może być zabójstwem… Otrucie, które nie wygląda na przypadek… Niewyjaśnione zgony… Brigid próbuje rozwikłać zagadkę. Tymczasem niebezpieczeństwo jest coraz bliżej jej wymarzonego, spokojnego domu, który stworzyła. Jak kiedyś musi stanąć twarzą w twarz ze zbrodnią. Żeby ocalić własne życie.

2. "Ulica milczenia" cz. 1  Cleeves Ann 


Tytuł oryginału: Harbour Street
Tłumaczenie: Stanisław Rek
Ilość stron: 240
Okładka:    miękka


Detektyw Joe Ashworth i jego córka Jessie jadą do domu. Kiedy pociąg się zatrzymuje, Jessie widzi, że jedna kobieta nie wysiadła: Margaret Krukowski została śmiertelnie ugodzona nożem.
Nikt nie widział morderstwa. Jak to było możliwe w zatłoczonym metrze? I dlaczego ktoś chciałby skrzywdzić tę powściągliwą, elegancką damę?
Szukając tropu, inspektor Vera Stanhope jedzie na południe Northumbrii, gdzie mieszkała ofiara. I gdzie dzień później zostaje zamordowana
druga kobieta...
Odtwarzając ostatnie kroki Margaret, Vera zagłębia się w ukrytą przeszłość spokojnego, pozornie niewinnego miasteczka. Ślady skupiają się na jednej ulicy. Dlaczego jej mieszkańcy milczą?

   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz