poniedziałek, 30 marca 2015

Stosikowo :3

Witajcie kochani :)

  Myślałam, że dzisiaj zamieszczę recenzję książki "Mit Lincolna" ale jakoś nie mogę pokonać tej pozycji. Przeczytałam 100 stron i stanęłam...Doszłam do wniosku, że jej się nie da czytać wieczorami. Dlaczego? Bo aby ją zrozumieć muszę podpierać się wiadomościami z Encyklopedii na temat historii Stanów Zjednoczonych, najważniejszych wydarzeń i osób których działalność odcisnęła największe piętno na tym kraju. Miejscami - choć styl autora i bohaterowie są ciekawi - bardzo mnie nudzi. Skończyć na pewno ją skończę, ale nie obiecuję kiedy.

  Dlaczego piszę? Otóż nie pochwaliłam się Wam kochani moimi kolejnymi łupami. Oto one./Przepraszam, za kiepską jakość zdjęć, ale jakoś tak dzisiaj szczególnie brzydko mi wyszły. :P / 

1. "Anna Karenina" Lew Tołstoj wyd. Znak
2. " Służąca" Tara Conklin wyd. Świat Książki
3. " Słodko-gorzkie życie" Colleen McCullough wyd. Świat Książki
4. "Ziemiomorze"  Ursula K. LeGum

To by było na tyle. Czytaliście może już którąś z tych pozycji? Jakie wrażenia? ;) Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę udanego tygodnia.

8 komentarzy:

 1. Ambitne te książki, nie ma co (zwłaszcza ta pierwsza i ostatnia) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Zdecydowanie masz racje, to klasyki w swoich gatunkach. Czeka mnie wiele tygodni na przygodzie z nimi. :3 Pozdrawiam bardzo cieplutko.

   Usuń
 2. Masz to wspaniałe Ziemiomorze, ale genialne wydanie! Słodko-gorzkie życie mnie kusi:) Służąca już za mną:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, "Ziemiomorze" jest cudowne. Jestem z niego bardzo dumna. :3 Zaczęłam czytać "Słodko-gorzkie życie" i muszę powiedzieć, że nawet mi się podoba, ;) Pozdrawiam Cię Beti G. :)

   Usuń
 3. Nie lubię kiedy męczę się podczas czytania :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to jest okropne. Nie po to się czyta by się męczyć.

   Usuń